Informace o produktech

Jaké máte požadavky na pracovní oděv? Má být odolný a funkční, ale také stylový a pohodlný? Oděvy Blåkläder jsou určeny těm, kteří hledají funkčnost a kvalitu. Bereme svou práci velmi vážně a věříme, že je nutné věnovat nejvyšší péči návrhu a realizaci každého detailu, abychom mohli zajistit, že naše pracovní oděvy budou skutečně fungovat a obstojí v náročném prostředí.

Například naše řemeslnické kalhoty mají v namáhaných místech trojité stehy vytvářené speciálními stroji v naších výrobních závodech. Na jedny kalhoty se spotřebuje téměř kilometr nití. Díky tomu je oděv natolik odolný, že jsme schopni poskytnout doživotní záruku na švy. Toto je pouze jeden z detailů, kterými se liší skutečně kvalitní oděv od levné, masové výroby z importu.

Vlastníme celý řetězec od návrhu po výrobu a řízení zásob, proto jsme si jisti, že každému zákazníkovi se dostane zamýšlené kvality. Oděvy, které vydrží déle, snižují nejen vaše náklady, ale také spotřebu zdrojů na Zemi. Jedná se o udržitelné řešení jak pro vás, tak pro nás i pro životní prostředí.